Darmowa dostawa na terenie Polski!
Jak zamówić?

Jak zamówić figurkę (miniaturę ze zdjęcia)?

Skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość na FB, IG, albo mailowo na kontakt@marysiowemisie.pl
 1. Zapewne poproszę Cię wtedy o wysłanie kilku zdjęć, a także o podanie szczegółów w zależności od projektu.
 2. Najlepsze zdjęcia będą przedstawiać modela w naturalnym, słonecznym świetle — pamiętaj, że ciepła albo zimna barwa sztucznego światła powoduje, że na zdjęciu nie widać, jakie umaszczenie jest naprawdę. Jeśli tak jest, koniecznie daj mi znać! Do tego dochodzą przekłamania odcieni przez aparat i monitor komputera, a wszystkim zależy, żeby figurka była jak najbardziej podobna do oryginału. Im więcej różnych ujęć, tym lepiej, szczególnie jeśli model miał jakieś cechy charakterystyczne, plamki, ciapki, cętki itp. A może jakoś nietypowo układał się do leżenia? Może miał osobliwy wyraz pyszczka? Takie detale są bardzo ważne, żeby uchwycić „to coś” co wyróżniało modela od innych i co przywoła miłe wspomnienia. Możemy też umieścić odrobinę sierści w figurce.
 3. Jeżeli projekt bazuje na Twoim własnym pomyśle, a nie na prawdziwym modelu, również opisz jak najwięcej szczegółów:
  • jakieś ubranka,
  • atrybuty,
  • pozy,
  • może historyjkę, która nada figurce charakteru (np. pasje nowożeńców do myszkowych topperów ślubnych)? Śmiało!
 4. Następnie musimy ustalić cenę. Wpływa na nią wiele elementów — jaki materiał źródłowy mam do dyspozycji, jaka jest kolorystyka (mieszanie kilku odcieni bywa naprawdę czasochłonne), długość sierści, ale też ile materiałów (wełny, drutów, oczek itp.) zużyję.
Pamiętaj, że w cenie niejako zawarte jest moje doświadczenie, kilka lat pracy z wełną, doskonalenia warsztatu. Bardzo mi zależy, żeby tworzyć coś wyjątkowego i dającego radość, ciągle staram się rozwijać. Każda figurka jest wyjątkowa, to nie jest seryjna produkcja (dlatego nie udzielam też rabatów na większe zamówienia, niestety wtedy nie robię ich szybciej albo z mniejszej ilości materiału ). Każda figurka to kilka dni pracy, nierzadko osiem albo i więcej godzin dziennie — serio, dzióbię igłą na pełny etat! Do tego oczywiście dochodzą opłaty przy działalności gospodarczej, składki, ZUS, podatki, no ale to już inna sprawa. Rękodzieło to coś wyjątkowego, odezwij się, jeśli chcesz, żebym i dla Ciebie przygotowała coś niepowtarzalnego!

Formularz kontaktowy